پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Qc36CmXa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ ۰۹:۴۷:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۱

برگزاری جلسه توجیهی شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی در شهرستان بدره

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گفت: با اجرای قانون جدید تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی ضمن بهبود عملکرد این مراکز، شاهد مشارکت بیشتر بخش غیردولتی در فعالیت های مرتبط با آموزش و پرورش باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام  به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بدره؛ جلسه توجیهی شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان با حضور رحیمی رییس اداره ی مشارکت های مردمی اداره کل و اعضای شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان بدره به منظور آشنایی با قانون جدید تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مختارحیدربیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از حضور رییس اداره ی مشارکت های مردمی و سایر همراهان اداره کل آموزش و پرورش استان، اظهار امیدواری نمود با اجرای قانون جدید تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی ضمن بهبود عملکرد این مراکز، شاهد مشارکت بیشتر بخش غیردولتی در فعالیت های مرتبط با  آموزش و پرورش باشیم.

سپس علی رحیمی رییس اداره مشارکت های آموزش و پرورش استان ایلام، ضمن تقدیر از زحمات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بدره، آموزش و پرورش شهرستان بدره را در زمینه پاسخگویی به مکاتبات و همچنین پیشبرد اهداف آموزش و پرورش جزو شهرستان های برتر استان دانست.

رحیمی در ادامه ضمن معرفی اعضای شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان و اهدای ابلاغ اعضا، به بیان وظایف و مسئولیت های این شورا پرداخت. و به صورت کارگاهی ضمن پاسخگویی به سوالات همکاران، به بیان نکات مبهم قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز غیردولتی پرداختند. و در ادامه هر کدام از اعضای حاضر در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

در پایان رییس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان ایلام به اتفاق کارشناسان اداره ی کل و معاون آموزشی و کارشناسان اداره آموزش و پرورش شهرستان بدره از مراکز پیش دبستانی، آموزشگاه های از راه دور و همچنین مدارس هیأت امنایی شهرستان بدره بازدید به عمل آوردند. و توصیه های و نکات لازم را در زمینه اداره این واحدهای آموزشی ارائه نمودند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه