پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: KPO6IXdB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۴:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۰

رئیس اداره استعدادهای درخشان استان ایلام خبر داد:

برگزاری یادواره شهدا در مرکز آموزش استعدادهای درخشان فرزانگان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در آستانه اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و همزمان با سالروز شهادت شهید محمدحسین فهمیده و هفته تربیت اسلامی، به منظور تجلیل از مقام ملکوتی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد فضای معنوی و روحانی در بین دانش آموزان و نیز به منظور گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی، یادواره شهدای مدافع حرم به نام شهید محسن حججی در سالن اجتماعات مرکز آموزش استعدادهای درخشان فرزانگان ایلام برگزار شد.

در این مراسم که روز سه شنبه نهم آبان ماه با همت دانش آموزان بسیجی این مرکز و با هماهنگی حوزه بسیج دانش آموزی برگزار گردید، جمعی ازفرهنگیان، مسئولین و کارکنان آموزش و پرورش،  مسئولین حوزه بسیج دانش آموزی خواهران و نیز جمع کثیری از دانش آموزان حضور داشتند.

قرائت قرآن کریم، پخش سرود ملّی، صلوات خاصّه حضرت امام رضا (ع)، پخش کلیپ هایی از ایثارگری رزمندگان اسلام، قرائت شعر و قرائت زندگی نامه شهید حججی از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

در ادامه خانم تیژه مدیر مرکز فرزانگان و سرهنگ احدی از حوزه سیاسی و عقیدتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ادای سخن در زمینه فرهنگ شهادت و ایثارگری پرداختند.  

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه