پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 6J7UTtTo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ ۱۰:۵۱:۲۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۰
13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

بیانیه ی مشترک اداره کل آموزش وپرورش، سازمان بسیج فرهنگیان وبسیج دانش آموزی استان ایلام به مناسبت 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

سیزده آبان ماه در سالنامه پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی خاستگاه رویدادهای مهمی از جمله ؛ تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، شهادت دانش آموزان معترض به دخالت های آمریکا در سال 1357و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در سال 1358 می باشد.

بیانیه ی مشترک اداره کل آموزش وپرورش، سازمان بسیج فرهنگیان وبسیج دانش آموزی استان ایلام

به مناسبت 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

        سیزده آبان ماه در سالنامه پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی خاستگاه رویدادهای مهمی از جمله ؛  تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال 1343، شهادت دانش آموزان معترض به دخالت های آمریکا در سال 1357و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان در سال 1358 می باشد.

        افزایش شرارت های استکبار جهانی و اقدام شیطان بزرگ در ایجاد بحران در کشورهای مستقل و انقلابی با روند روبه رشد و افزایش پیشرفت و نفوذ منطقه ای ایران نسبت مستقیم دارد و امروز بیشتر از پیش  نکته سنجی معمار کبیر انقلاب اسلامی  در نام گذاری روز 13 آبانماه  به نام"  انقلاب دوم " برای همگان روشن و قابل درک  می گردد.

   بی شک تقویت روحیه استکبار ستیزی، ارتقای آگاهی دانش آموزان نسبت به سیاست های خصمانه آمریکا، تبیین اندیشه های امام راحل، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و بیانات و مواضع عزتمندانه اخیر ریاست محترم جمهوری در ماهیت سلطه جویی آمریکا و جبهه جهانی استکبار از پیامد های مثبت روز دانش آموز قلمداد می گردد.

دولت جدید آمریکا ضمن کارشکنی در روند اجرای درست موافقت نامه ی هسته ای (برجام) و تصویب تحریم های جدید و مقابله با منافع ملی و تهدید به بهانه و شیوه های مختلف و اظهارات خصمانه بر علیه سپاه مقتدر پاسداران انقلاب اسلامی ؛ هر روز بر دامنه اقدامات خصمانه خود علیه مردم ایران می افزاید. لذا 13 آبان امسال فرصت مناسبی است که بار دیگر ضمن اعلام مواضع و نمایش ایستادگی و مقاومت در برابرزیاده خواهی استکبار جهانی و در رأس آنان آمریکای جهان خوار با فریادی رسا و طنینی دل افزا ،عدالت خواهی، استکبار ستیزی و مظلومیت خود را به گوش جهانیان برسانیم و از کیان استقلال و دستاوردهای گرانسنگ انقلاب اسلامی دفاع نماییم.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه