پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Pxo6OAbd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ ۱۰:۲۷:۱۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۵

نواخته شدن زنگ پدافند غیرعامل در شهرستان ملکشاهی

زنگ پدافند غیرعامل در دبیرستان دخترانه حدیث شهرستان ملکشاهی به صدا در آمد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان ایلام به نقل از  روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان ملکشاهی ، در اولین روز از هفته پدافند غیرعامل زنگ پدافند غیرعامل در دبیرستان دخترانه حدیث با حضور فرماندار و مسئولین ادارات این شهرستان به صدا در آمد .

در این مراسم قاسمی  فرماندار ملکشاهی گفت :توان و قدرت کشورها به ادوات نظامی نیست بلکه از طریق رسانه ها است و هرکس از طریق تحمیل اندیشه ها عمل کند قدرت نرم بیشتری دارد .

قاسمی افزود :  جنگ امروز، شلیک گلوله ها نیست بلکه شلیک اندیشه ها است ، پس ما باید اندیشه های زینبی ، حسینی ، فاطمی و ولایی و ... داشته باشیم  تا دشمن نتواند به ما تعرض کند .

ایشان در خصوص حجاب و عفاف بانوان در برابر جنگ نرم خاطر نشان کرد:با توجه به تمرکز دشمن به این موضوع ، باید به عنوان ارزشی مهم از آن دفاع کنید و به سایر مناطق به عنوان فرهنگ و ارزش برتر ارسال گردد

سپس مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملکشاهی ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت : در طول تاریخ  شیوه جنگ به اشکال مختلف وجود داشته است و نبرد بین دو گروه حق و باطل نیز سابقه ای به درازای عمر بشر دارد

جهانی افزود:در حال حاضر جنگ نظامی با استفاده از سلاح های گرم فروکش کرده است و دشمن با شیوه های جنگ نرم به مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته است .

وی یادآور شد :ما باید برای مقابله با دشمن ضمن شناخت شیوه های آن ها ، روش های مناسب را به کار بگیریم .

لازم به یادآوری است که در این مراسم نماشگاه کتب پدافند غیر عامل و ایستگاه صلواتی برپا گردید .

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه