پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: GBMekbUv      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ۱۴:۲۹:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبرداد:

شوراهای دا نش آموزی سفیران فرهنگ سازی و نماد ترویج روحیه مشارکت جویانه می باشند

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام گفت: شوراهای دانش آموزی جزء ارکان اصلی مدرسه می باشد و با ارائه پیشنهادات و راهکار های مناسب آموزشی و فرهنگی در اداره مدرسه به سایر ارکان کمک نمایند

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام،هم زمان با سراسرکشور بیستمین دوره ی انتخابات شوراهای دانش آموزی  با حضور مسئولین استانی در دبیرستان حضرت معصومه(ص) شهرستان ایلام برگزار گردید .

علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: شوراهای دانش آموزی جزء ارکان اصلی مدرسه می باشد و با ارائه پیشنهادات و راهکار های مناسب آموزشی و فرهنگی در اداره مدرسه به سایر ارکان کمک کنند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود شوراهای دانش آموزی را سفیران فرهنگ سازی و نماد روحیه مشارکت جویانه در مدارس دانستند و از شوراهای دانش آموزی خواستند در مسایل مهم اجتماعی و فرهنگی دخالت کنند و راهکارهای خود را در مقابله با آسیب های زیست میحطی، شهری و فضامجازی به مسئولین ارائه نمایند.

 در ادامه مهر علیزاده  مدیرکل امور  اجتماعی استانداری ، شوراها را نماد دموکراسی نامیدند و مشارکت فکری دانش آموزان را در اداره امور مدرسه موثر دانستند.

در پایان دانش آموزان آرا ی خود را به صندوق ها اخذ رای  انداختند تا نمایندگان خود را در بیستمین دوره ی انتخابات شوراهای دانش آموزی انتخاب نمایند.

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه