پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: ycvyse1o      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ۱۳:۰۰:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۷

افتتاحیه چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در شهرستان ایوان

چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزش و پرورش شهرستان ایوان برگزار شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش  شهرستان  ایوان، افتتاحیه چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان با شرکت مسئولین  ادارات شهرستان و کارشناسان تربیت بدنی آموزش و پرورش استان روز سه شنبه دوم آبان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش ایوان ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین عنوان کرد: با توجه به کمبود اعتبارات ، برنامه های ورزشی متعددی در سطح شهرستان در حال انجام است و استعدادهای خوبی در بین دانش آموزان این شهرستان وجود دارد که بعضاً شاهد مقام های کشوری هم بوده ایم .

پناهی در بخش دیگری از سخنانش گفت:امروزه یکی از آسیب های جدی سلامت جامعه تنبلی و کم تحرکی است ،امیدواریم در عمل یک ورزشکار واقعی باشیم و شما دانش آموزان با خاطری آسوده به مسائل ورزشی اهمیت بیشتری بدهید.وی افزود:امسال در سطح شهرستان و در جهت تجهیز مدارس به اقلام ورزشی و بهداشتی اقدامات خوبی انجام گرفته است.

گفتنی است در پایان این مراسم که در دبیرستان  دوره دوم متوسطه فاطمه زهرا (س) برگزار شد دانش آموزان ورزشکار به انجام حرکات متنوع نمایشی رزمی و ورزشی پرداختند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه