پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: A7UEbs50      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۱۱:۰۰:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۲

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان دخترشهرستان سیروان به مناطق عملیاتی

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان سیروان گفت: سفرهای راهیان نور موجب آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و رشد همه جانبه شخصیت دانش آموزان برای مبارزه با جنگ نرم می شود.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سیروان، شمس الدین شیروانی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان  در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور ضمن آرزوی برای کاروان راهیان نور شهرستان گفت:  در سفر راهیان نور دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت، پدیده های جغرافیایی مناطق هشت سال دفاع مقدس و با شهیدان که الگوهای کاملی برای زندگی جوانان هستند، آشنا می شوند و همین امر موجبات رشد همه جانبه شخصیت دانش آموزان را فراهم می آورد.

وی افزود: در دنیای امروز آمادگی برای مقابله با جنگ نرم امری مهم و ضروری است که اردوی راهیان نور می تواند روحیه ی مبارزه طلبی با جنگ نرم را در نسل جوان و دانش آموزان  حفظ و تقویت کند.

گفتنی است: تعداد 133 نفر از دانش آموزان دبیرستان های فضیلت، خدیجه و عصمت و پروین با 3 دستگاه اتوبوس و طی سفری دو روزه و با همکاری اداره آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی  شهرستان به مناطق عملیاتی نقطه ی ایثار مهران و شرهانی دهلران اعزام شدند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه