پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 1PRbBKtI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۰۹:۴۴:۲۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:

آمادگی استان برای میزبانی روزانه بیش از 3 هزار زائر آقا اباعبدالله الحسین ( ع )

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از آمادگی برای میزبانی و اسکان 3 هزار زائر آقا اباعبدالله الحسین ( ع ) در 37 مدرسه و مراکز اقامتی در این استان در شیفت مخالف فعالیت آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از آمادگی برای میزبانی و اسکان بیش از 3 هزار زائر آقا اباعبدالله الحسین ( ع ) در 37 مدرسه و مراکز اقامتی و فضای ورزشی در شهرستان های مهران، دهلران، ایلام، چرداول و ملکشاهی  در شیفت مخالف فعالیت آموزشی آنان خبر داد.

وی اظهار نمود: تمهیدات لازم جهت رفاه حال زوار حضرت سیدالشهدا ( ع ) در تمامی شهرستان ها و مناطق 14 گانه با حضور در ستاد اربعین مناطق انجام گردیده است.

بیرانوند یادآور شد فعالیت آموزشی در این مدت در تمامی مدارس استان به حالت عادی جریان داشته و دانش آموزان و فرهنگیان استان در شیفت مخالف فعالیت آموزشی با حضور در موکب ها و مدارس از زوار آقا اباعبدالله الحسین ( ع ) استقبال و پذیرایی نمودند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خاطرنشان کرد: با توجه به قرار گرفتن شهرستان مهران به عنوان قدمگاه عتبات عالیات بیشترین خدمات دهی آموزش و پرورش در میزبانی و اسکان زوار در این شهرستان بوده که با آماده سازی تعداد 15 مدرسه و مراکز اقامتی و یک زائرسرا در آن جا در شیفت مخالف فعالیت آموزشی به صورت جدی آمادگی لازم را برای اسکان و پذیرایی از آنان دارند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه