پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 1LLtSzkq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۰۸:۲۶:۵۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۴

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آبدانان برگزارشد.

هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور اعضا برگزارشد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش  شهرستان آبدانان، هفتمین  جلسه شورای آموزش و پرورش  شهرستان با حضور اعضا برگزارشد.

در این جلسه صفر رحمانی پور مدیرآموزش و پرورش شهرستان ضمن عرض خیر مقدم و تسلیت ایام شهادت حضرت رقیه(س)،درخصوص آغاز سال تحصیلی و ساماندهی نیروهای انسانی و آماده سازی 600کلاس درس از بخش مرکزی گرفته تا دورترین روستاهای منطقه برای بیش از 9000 دانش آموز، اهمیت انتخابات شوراهای دانش آموزی و برگزاری هماهنگ آن در سوم آبان ماه، هفته پیوند اولیا و مربیان و اهمیت مشارکت و همکاری والدین با مدارس، آمادگی کامل جهت بر گزاری یوم الله 13آبان و... نکاتی رابیان داشت.

سپس مجید عسکری فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز با محکوم کردن بیانات نابخردانه رئیس جمهورآمریکا و ضمن تقدیراز مجموعه آموزش و پرورش بر استفاده از ظرفیت دیگر نهادها و ارگانها و نیزمشارکت هرچه بیشتر دهیاران با مدارس درجهت رفع نواقص و کمبودها به ویژه در حوزه روستایی، همکاری آموزش و پرورش در جهت برپایی هرچه باشکوه تر یادواره شهدا در روز سوم آبان ماه تاکید کرد.

برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی در روز سوم آبان ماه، حضور منسجم دانش آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، برگزاری مراسم افتتاحیه المپیادهای ورزشی مدارس و...از جمله مصوبات این نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان بود.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه