پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Ktz1o0Ae      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۳۴:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۵

اولین جلسه ستاد پروژه مهر منطقه موسیان

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه موسیان گفت: در قالب طرح پروژه مهر همه بایستی با انجام امور محوله و رفع تنگناها و مشکلات فضاهای آموزشی، زمینه حضور با نشاط دانش آموزان را در مهر ماه فراهم نمائیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه  موسیان،  اولین جلسه  ی ستاد پروژه مهر با حضور اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

عباس خلیل زاده رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه و رئیس ستاد پروژه مهر در این خصوص گفت: پروژه مهر و کلیه فعالیت هایی که توسط کمیته های این پروژه انجام می گیرد در راستای بازگشایی مطلوب مدارس در مهر ماه 96 می باشد.

وی هدف پروژه مهر را آمادگی هرچه بهتر و بیشتر مدارس در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید خواند و افزود: همه بایستی با انجام امور محوله و رفع تنگناها و مشکلات فضاهای آموزشی زمینه حضور با نشاط دانش آموزان را فراهم نمائیم.

خلیل زاده، مستند سازی از فعالیت های انجام شده و اطلاع رسانی بموقع  به دانش آموزان و اولیاء را مهم دانست و خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی بر اساس قوانین و مقررات ابلاغی در دستور کار همه قرار گیرد.

در ادامه مهدی پاپایی معاون آموزشی و دبیر ستاد پروژه مهر منطقه به تبیین و تشریح وظایف کمیته های پروژه مهر پرداخت و از مسئولین کمیته ها خواست تا برابر با شرح وظایف و شاخص های تدوین شده نسبت به تشکیل جلسات و عملیاتی نمودن شاخص ها اقدام نمایند.گفتنی است دراین نشست اعضاء به بیان دیدگاهها ونکته نظرات خود پرداختند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه