پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: NHKBVEgS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۸:۰۶:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۵

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش درشهرستان ایوان

چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان در سال جاری تشکیل شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان  ایوان روز سه شنبه بیستم تیرماه چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال جاری با شرکت اعضاء و در محل سالن اجتماعات این مدیریت تشکیل شد .

احسان اکبری فرماندار ایوان و رئیس شورای آموزش و پرورش در این جلسه با اشاره به اهمیت جلسات شورای آموزش و پرورش و کاربردی بودن مصوبات و خروجی آن، از اعضاء خواست تا با اشراف کامل بر مسائل و بررسی مشکلات و موانع آموزشی و ارائه راهکارهای مناسب به منظور بهبود و ارتقاء سطح آموزش در جلسات شورا حضور یابند .

اکبری با ابراز رضایت از حسن برگزاری کنکور سراسری در تیر ماه 96، از عوامل و برگزارکنندگان این ماراتن علمی تقدیر نمود .

فرماندار ایوان جذب کمکهای مردمی را لازمه پیشبرد اهداف آموزش و پرورش عنوان کرد و در ادامه از غلامرضا پناهی بعنوان یکی از اعضاء هیئت مدیره بانک ملی ایران در اختصاص کمکهای مناسب برای احداث و تجهیز مدارس در این شهرستان قدردانی کرد .

وی از شهرداری خواست تا در حد توان،  در خصوص آسفالت حیاط مدارس با آموزش و پرورش همکاری نمایند .

در ابتدای این جلسه علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش  شهرستان و دبیر شورا به بررسی مصوبات جلسات قبل و قرائت دستور کار جلسه پرداخت .

حیدری معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان هم گزارشی از موفقیت های حوزه آموزش در سال گذشته را به اطلاع اعضای شورای آموزش و پرورش رساند .

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه