پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: sFGhIvhz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۰۸:۱۵:۳۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۶

راهیابی دانش آموزان موسیانی به اردوی تیم ملی نونهالان

چهار دانش آموز کاراته کای موسیانی به اردوی تیم ملی نونهالان راه یافتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش موسیان: چهار دانش آموز کاراته کای موسیانی به اردوی تیم ملی نونهالان راه یافتند.

امین جاوید  از فرهنگیان منطقه موسیان و مربی کاراته دانش آموزان در این خصوص گفت: تیم هیئت کاراته شهرستان دهلران متشکل از 6 کاراته کای موسیانی و 3 کاراته کای دهلرانی در مسابقات انتخابی تیم ملی نونهالان به میزبانی استان تهران شهرستان شهریار شرکت کردند .

وی افزود: در این دوره از مسابقات که در سطح بالایی برگزار گردید محمد حسین ایمانی ، امیر رضا عینی و محمدحسین دوستی  از دانش آموزان منطقه موسیان با راهیابی به جمع هشت نفر پایانی جدول مسابقات ، جواز حضور در مرحله دوم اردوی تیم ملی نونهالان را به دست اوردند.

وی خاطر نشان کرد: این دانش آموزان  در تاریخ 17 تیر ماه در سالن کبکانیان تهران برای راهیابی به مرحله سوم اردو که به میزبانی استان کردستان برگزار خواهد شد  به رقابت با حریفان خود می پردازند.

 ایشان تصریح نمود: پیش از این دانش آموز امیر حسین جعفر نژاد از نونهالان رده ی (ب) با حضور در جمع هشت نفر پایانی رده خود متعاقبا  مجوز حضور در مرحله دوم اردوی انتخابی تیم ملی  این رده را کسب نموده بودند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه