پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 9eC8l3zs      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۸:۱۴:۵۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۱
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش استان خبر داد:

برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان استان ایلام

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز آموزش و پرورش استان گفت: دومین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان استان ايلام شنبه 10 تير در مجتمع امور تربيتی آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، عباسی رئیس اداره قرآن،عترت و نماز  آموزش و پرورش استان  از برگزاری دومین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان استان ايلام  در روز شنبه 10 تير در محل مجتمع امور تربيتی آموزش و پرورش  استان خبر داد و گفت : تدریس احکام  و نهج البلاغه، .حفظ 10جزء  و  قرائت قرآن کریم ، چهار رشته امتحانی دومین دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز فرهنگیان بود.    

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز  اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: از هر استان هشت نفر در 2 بخش خواهران و برادران در رشته های قرائت و حفظ قرآن، روش تدریس احکام و نهج البلاغه در مرحله کشوری رقابت می کنند.

عباسی افزود: امسال این مسابقات درپنج مرحله مدرسه، منطقه، استان، کشوری و بین المللی و در چهار رشته برنامه ریزی شد ه است که در سالهای آینده تا 14 رشته افزایش می یابد.

 وی تصریح نمود :در 14 منطقه استان،تعداد 500 نفر با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تعداد 62 نفردر مرحله استانی شرکت کردند و در پایان این مسابقات 6 نفر به مرحله کشوری راه یافتند.

لازم به ذکر است مسابقات قرآن، عترت  و نماز فرهنگیان امسال برای دومین بار در سراسر کشور برگزار شد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه