پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: TGUxP3ct      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۸:۰۰:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۴
در شهرستان بدره صورت گرفت:

آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بدره گفت: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ریزی صحیح، اصولی و هدفمند برای هدایت رفتاری و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی این عزیزان از مهم ترین ارکان فلسفه وجودی نظام تعلیم و تربیت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بدره، آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان  این شهرستان  با حضور مسئولین ادارات و نهادهای انقلابی شهرستان ، در سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

حیدر بیگی مدیر آموزش و پرورش بدره در این مراسم اظهار نمود: همه ساله با شروع تعطیلات تابستانی والدین عزیز دلهره و اضطرابی برای پر نمودن اوقات فراغت فرزندانشان دارند پس وظیفه ی ماست که در راستای برطرف نمودن این دلهره تلاش نماییم.

ایشان در سخنان خود افزود: غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ریزی صحیح، اصولی و هدفمند برای هدایت رفتاری و شکوفا کردن استعدادهای خدادادی این عزیزان از مهم ترین ارکان فلسفه وجودی نظام تعلیم و تربیت است.

حیدربیگی با بیان اهمیت اوقات فراغت دانش آموزان تصریح نمود :اوقات فراغت هم می تواند فرصت باشد و هم تهدید ، اگر به خوبی مدیریت شود  قطعاً این برنامه ها موجبات رشد روحی و روانی  دانش آموزان را فراهم خواهند آورد و اگر  خدای    ناخواسته  به خوبی مدیریت نشود می توانند به عنوان یک آسیب جدی، مشکلات فردی و اجتماعی زیادی را به وجو د آورند و صدمات جبران ناپذیری را ایجاد کنند.

مدیر آموزش و پرروش بدره در بخش پایانی سخنان خود بیان داشت :آموزش و پرورش تنها متولی غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نیست و سایر ادارات و نهادهای فرهنگی شهرستان باید آموزش و پرورش را در جهت نیل به اهداف برنامه های غنی سازی اوقات فراغت یاری نمایند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه