پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Tawey3XE      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ ۰۷:۵۸:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۵
به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر:

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در ایلام برگزار شد

نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در محله جانبازان شهر ایلام با شعار نه گفتن به اعتیاد برگزار شد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ایلام، خانم مرضیه رئوفی رئیس اداره مراقبت وپیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی آموزش وپرورش گفت: برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در محله جانبازان شهرستان ایلام با همکاری نیروی انتظامی ، بهزیستی شهرستان واستان و ان. جی .اوهای مردم نهاد برگزار شد. وی افزود: در این نمایشگاه انواع کتاب‌ها، پوسترها، بنرها ، بروشورهای آموزشی، تصاویر، پمفلت‌ها و آثار دانش آموزان از جمله عکس، روزنامه دیواری، کاریکاتور و....درباره مضرات اعتیاد به فضای مجازی، و مواد مخدر به نمایش گذاشته شد.

رئیس اداره مراقبت وپیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی آموزش وپرورش  استان ،هدف از برگزاری این نمایشگاه را آگاهی بخشی به مردم محله  به‌ ویژه نوجوانان وجوانان در مورد آسیب‌های اجتماعی مواد مخدر و ارائه راهکارها و برنامه‌های لازم برای پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز عنوان کرد.

خانم رئوفی در پایان اظهارنمود:  با توجه به مصوباتی که در جلسه فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،  برپایی این چنین نمایشگاه هایی با همکاری دستگاه های و نهادهای ذی ربط استان در دیگر محلات استان در روزهای آینده در دستور کار خواهیم داشت.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه