پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: lnc2zzZt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۰:۴۲:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۹

درخشش دانش آموزان ایوانی در مسابقات جشنواره خوارزمی

دانش آموزان متوسطه اول شهرستان ایوان در مسابقات جشنواره نوجوان خوارزمی شگفتی ساز شدند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان  با اعلام نتایج نهایی جشنواره نوجوان خوارزمی استان ایلام ، دانش آموزان شهرستان ایوان با کسب مقام اول دست سازه و پژوهش و رتبه دوم زبان انگلیسی شایستگی های خود را به نمایش گذاشتند.

 در بخش دست سازه آروین نادری از دبیرستان شهید نعمت اله نادری با ساخت دستگاه یخچال خورشیدی ،  پس از کسب مقام اول استان  برای دومین سال متوالی راهی مسابقات کشوری شد.

دانش آموزان فاطمه رشیدی و پردیس محمودی  از دبیرستان زینب کبری(س) در بخش پژوهش پس از کسب مقام اول این رشته به عنوان نمایندگان استان ایلام ، جواز حضور در مسابقات کشوری را به دست آوردند .

تیم ایفای نقش زبان انگلیسی نیز متشکل از دانش آموزان  نگار حسینی ، پردیس محمودی و هانیه زارعی از دبیرستان زینب کبری (س) در عین شایستگی به مقام دوم استان بسنده کردند. 

لازم به ذکر است جشنواره نوجوان خوارزمی به عنوان یکی از علمی ترین طرح های مصوب در آموزش متوسطه اول در سراسر کشور برگزار گردیده و مرحله نهایی آن به میزبانی خراسان رضوی در اواخر مرداد ماه برگزار می گردد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه