پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: w20cEnh7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۰:۰۵:۳۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۳

سومین نشست شورای آموزش و پرورش موسیان

سومین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه موسیان با حضور اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش موسیان، سومین نشست شورای آموزش و پرورش منطقه موسیان با حضور اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش منطقه برگزار گردید.

عباس خلیل زاده رئیس اداره و دبیر شورا با قدردانی از حضور اعضاء و تبریک حماسه حضور مردم در انتخابات و تسلیت به خانواده شهدای حادثه ی تروریستی اخیر گفت: بدنبال پیگیری های مستمر در خصوص ساخت سالن چند منظوره در موسیان و نشستی که اخیراً با مسئولین استان و شهرستان داشتیم در بحث تخصیص اعتبارات، آموزش و پرورش موسیان به عنوان اولویت اول در دستور کار قرار گرفت که امیدواریم طی روزهای آتی شاهد شروع بکار پروژه ی فرهنگی سالن چند منظوره  در موسیان باشیم.

وی ساخت فضاهای آموزشی روستاهای عین خوش، چم هندی و صمانه و تخصیص اعتبارات تعمیر و نگهداری ساختمان اداره آموزش و پرورش منطقه را از دیگر مواردی دانست که در آینده ی نزدیک عملیاتی خواهند شد.

خلیل زاده در ادامه موفقیت های دانش آموزان و فرهنگیان منطقه در کسب رتبه های استانی و کشوری را قابل تقدیر و تحسین خواند و از رتبه آوران عرصه های آموزشی و پرورشی قدردانی نمود..

وی طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، طرح هجرت 3، پیگیری طرح کارورزی هنرستانها، تجزیه و تحلیل امتحانات نوبت دوم و تجلیل از معلمین و مدیران موفق را از عناوین دستور کار این جلسه خواند و پیرامون هرکدام به تفصیل سخنانی را بیان نمود..

در ادامه مجید نادری بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه گفت: از مجموعه آموزش و پرورش و مردم ولایت مدار منطقه به خاطر حضور حداکثری در پای صندوق های رای و برگزاری انتخاباتی سالم در منطقه تشکر نمود و کسب عناوین مختلف کشوری و استانی توسط دانش آموزان و فرهنگیان این منطقه را موجب خوشحالی دانست.

نادری غنی سازی اوقات فراعت دانش آموزان را بسیار مهم دانست و از همه نهادها و ارگانها خواست تا با تعامل و برنامه ریزی مناسب زمینه هدایت دانش آموزان در کلاس های مختلف ورزشی، فرهنگی و آموزشی فراهم نمایند.

وی تاکید کرد: پیگیری خواهم کرد تا از طریق مرکز فنی حرفه ای شهرستان زمینه تشکیل کلاس های آموزشی و مهارتی برای متقاضیان در سطح منطقه فراهم گردد.

حفاظت و حراست از اموال مدارس، صرفه جویی در مصرف آب و برق از دیگر مواردی بود که بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه بر رعایت آن تأکید داشت.

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه