پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 5LNGXTrO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ ۱۴:۰۳:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۳
اولین جلسه ی ستاد ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان استان ایلام

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام: برنامه ریزی دقیق در فعالیت های اوقات فراغت دانش اموزان، موجب انگیزه بیشتر و تقویت روح وروان آنان می گردد.

جلسه ستاد ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان با هدف استفاده صحیح از فرصت های مناسب و تقویت انگیزه و روح و روان دانش آموزان برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام اولین جلسه ی ستاد ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان استان  با حضور مدیر کل، معاون پرورشی و فرهنگی، روسای ادارات مربوطه و کارشناس اردویی در محل سالن جلسات اجتماعات اداره کل برگزار گردید.

 علی بیرانوند مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت: از تمام ظرفیت های خود برای اوقات فراغت دانش آموزان بایستی بهره گرفت. وی اظهار کرد: می توان با پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان مستعد را شناسایی و انگیزه آنان را تقویت نمود. بیرانوند گفت : با توجه به استقبال دانش آموزان از پایگاههای اوقات فراغت به همین منظور تعداد پایگاهها مذکور نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

در این جلسه یداله جایدری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان نیز ضمن ایراد سخن گزارشی از نحوه فعالیت ها و کم وکیف برنامه ها ی اوقات فراغت ارائه داد و افزود: پایگاههای اوقات فراغت امسال در کانون های فرهنگی تربیتی، دار القرآن ها، مجتمع های ورزشی و مدارس خاص و مدارس استثنایی تشکیل می گردد.  جایدری به فعالیت تابستانی در هنرستان های فنی نیز اشاره نمود وگفت: که در رشته های فنی نیز برای اوقات فراغت دانش آموزان در محل خود هنرستان ها ثبت نام نیز به عمل می آید. این جلسه پس از بحث و تبادل نظر شرکت کنندگان با مصوباتی پایان یافت.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه