پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: MncHzXgb      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ ۰۹:۴۳:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۲
در استان ایلام صورت گرفت:

ششمین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی

ششمین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان با حضور تمامی اعضا در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، ششمین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار، ارائه برنامه های  پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 در محل سالن جلسات آموزش و پرورش استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش وسایر اعضا در روز یکشنبه 7  خرداد  برگزارگردید.

علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام ضمن تبریک  فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: که این ماه، ماه برکت و نزول نعمات از طرف خداوند متعال می باشد که امیدواریم بهره کافی و وافی از این ماه پر برکت ببریم.

وی خاطر نشان کرد: از آنجا  که  بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید در شروع سال تحصیلی جدی گرفته شود و هم اکنون یکی از دغدغه ها و مطالبات رهبر عظیم الشان نظام جمهوری اسلامی ایران از مسئولین می باشد در اینجا وظایف همه دست اندر کاران امر دو چندان شده و این مهم را باید با حدت و شدت بیش از پیش به سرمنزل مقصود برسانیم.

بیرانوند در ادامه تصریح نمود: در حوزه آسیب های اجتماعی همه دستگاه ها با توجه به ظرفیت شان کار های خوبی انجام داده اند ولی کافی نیست؛ چرا که هر روز و هرساعت که می گذرد با توجه به پیشرفت تکنولوزی و ورود فضای مجازی به همه خانه ها، بایستی در این راستا کارهای پیشگیرانه بهتری انجام گیرد تا کمتر قشر نوجوان وجوان که اکثریت جامعه هدف آن را دانش آموزان تشکیل می دهند دچار سردرگمی شده و به بیراهه کشانده شوند.

ایشان تصریح نمود: از آنجا که اکثر نهادها و ادارات در حوزه پیشگیری اعتبار دریافت می کنند و می بایست این اعتبار در راستای پیشگیری از آسیب ها هزینه گردد و این مهم زمانی به نتیجه می رسد که از موازی کاری دوری کرده و اعتبار را نسبت به نوع آسیب هر قشر از جامعه هزینه کرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه