پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 7PCXN4Ai      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۰۹:۵۱:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۲

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان ایوان

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان ایوان تشکیل شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان، صبح روز دوشنبه 24 دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایوان در محل این مدیریت برگزار شد.

در این جلسه احسان اکبری فرماندار ایوان طی سخنانی، آموزش و پرورش را یکی از محورهای توسعه پایدار خواند و اظهار داشت: اگر آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی خود موفق شود این توفیق تاثیر بسیار مطلوبی در وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز 29 اردیبهشت گفت: آموزش و پرورش با توجه به وسعت جامعه هدف خود می تواند از طریق دانش آموزان اهمیت و تاثیر انتخابات در سرنوشت کشور را به اولیا برای مشارکت و حضور حداکثری در پای صندوق های اخذ رأی یادآوری نماید.

در این جلسه لروند امام جمعه ایوان نیز به اهمیت برگزاری انتخابات و حضور حداکثری مردم اشاره کرد؛ و از آموزش و پرورش بخاطر برگزاری مناسب مراسم تجلیل از معلمان تقدیر نمود.

همچنین علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا ضمن ارائه گزارشی از انجام برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم، کسب مقام اول نوزدهمین جشنواره خیرین درسطح استان را نتیجه تلاش اعضای شورا و توجه خیرین عزیز شهرستان به دستگاه تعلیم و تربیت عنوان کرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه