پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: ZWbH8MuB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۴:۳۱:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۶۸
روزی به یاد دیروز

همایش پیاده روی بازنشستگان فرهنگی در شهرستان بدره

در یک اقدام ابتکاری و به همت ستاد بزرگداشت مقام معلم مدیریت آموزش و پرورش بدره و با حضور بازنشستگان فرهنگی این شهرستان همایش پیاده روی تحت عنوان روزی به یاد دیروز برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بدره: در یک اقدام ابتکاری و به همت ستاد بزرگداشت مقام معلم مدیریت آموزش و پرورش بدره و با حضور بازنشستگان فرهنگی این شهرستان همایش پیاده روی تحت عنوان روزی به یاد دیروز در بدره برگزار گردید.

در این همایش که در یک روز بهاری و با حضور اکثریت قریب به اتفاق فرهنگیان بازنشسته برگزار گردید بازنشستگان شهرستان بدره بعد از سالها، یک دورهمی و تجدید خاطره را با همدیگر داشتند.

باز نشستگان شرکت کننده ضمن ابراز خرسندی از این حرکت ارزشمند که زمینه ی دیدار مجدد با دوستان قدیمی را فراهم نموده بود به بیان خاطرات شیرین دوران معلمی پرداخته و در طبیعت زیبا به پیاده روی همگانی پرداختند تا ضمن شادابی روحی از لحاظ جسمی نیز از برنامه های این همایش بهره مند گردند.

حیدربیگی مدیر آموزش وپرورش بدره ضمن تشکر از حضور بازنشستگان عزیز اظهار داشت: پیشکسوتان فرهنگی مایه افتخار نظام تعلیم و تربیت و از گنجینه های خرد و دانایی هستند واین عزیزان به عنوان ذخایر تمام نشدنی علم وتجربه یاوران همیشه همراه آموزش و پرورش بوده و هستند.

ایشان تکریم بازنشستگان فرهنگی  را وظیفه ی همه ی دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت دانسته و اظهار امیدواری کردند که این حرکات و برنامه ها تداوم داشته باشند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه