پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: RNcKHOUN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۰:۴۰:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۰
با حضور مسؤلین محلی در شهرستان بدره صورت گرفت:

تجلیل از معلمان دارای شایستگی های برتر معلمی

همزمان با سراسر کشور در هفته ی معلم، از معلمان دارای شایستگی های برتر معلمی شهرستان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، مسؤلان محلی تجلیل گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بدره مراسم تجلیل و تکریم از معلمان ماندگار با حضورامام جمعه، فرماندار، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، خانواده های معظم شهدا، مسئولین ادارات و جمع کثیری از فرهنگیان در شهرستان بدره برگزار گردید.

یداله جایدری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در این مراسم با تبریک هفته معلم و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهید مطهری و همه ی معلمان شهید اظهار داشت: هفته ی معلم فرصت مناسبی است تا ما دغدغه ها ی فرهنگی، رسالت ها و نگاههای فرهنگی را آسیب شناسی نماییم.

ایشان با تشریح نگاههای مختلف به معلم در چهار دهه ی اخیر انقلاب بیان داشت: نگاه به معلم در این 40 سال برای همه ی ما روشن است، جریان های مختلف و  دوره های مختلف مجموعه ای از تجارب را برای ما به ارمغان آورده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به نقش، جایگاه و شخصیت شهید مطهری در تاریخ انقلاب به بیان اهداف، هویت و آفت های انقلاب از دیدگاه این شهید فرزانه پرداختند.

جایدری در پایان سخنان خود اظهار داشت: به همه ی معلمان عزیز  توصیه می نمایم که آثار گرانقدر  استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری را همیشه و در همه جا با خود داشته باشند و از مطالعه ی آنها فاصله نگیرند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه