پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: DU1W8KMq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۳:۱۵:۴۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۵
در راستای یادگیری قرآن صورت گرفت

جشن شکرگزاری یادگیری قرآن کریم در مدارس شهرستان دهلران

پرسش و پاسخ سیاسی و دینی در مدارس شهرستان دهلران با حضور مسئولین برگزار گردید

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دهلران، جشن شکر گزاری قرآن و گفتمان های دینی و پرسش و پاسخ دینی با حضور امام جمعه محترم شهرستان و همچنین حجه الاسلام فاطمی منش از متخصصین حوزه آموزش کودکان و کارشناس کودک از علمای حوزه علمیه قم، و از تهیه کنندگان و برنامه نویسان برنامه های تلوزیونی حوزه کودکان در هفت مدرسه سطح شهرستان و همچنین در یک برنامه منسجم و با حضور سه مدرسه از مدارس سطح شهر، برگزار گردید .

در این برنامه  که با تلاوت قرآن از سوی دانش آموزان آغاز شد ، حجه الاسلام فاطمی منش ضمن بررسی ارزش زن در اسلام و قرآن در رابطه با شیوه های تربیتی و آموزشی نکاتی را بیان نمودند .

ایشان با بیان اینکه نوع نگاه جامعه به زن زمانی تغییر می کند که خود زن یک سری فاکتور ها را رعایت کند ابراز داشتند  زمانی جامعه به شما احترام می گذارد که شما با شناخت ارزشهای والای انسانی خود به عنوان کسانی که آدم از دامان شما به معراج رفته است، نگرش نسبت به خود را تحت تاثیر مثبت قرار دهید .

در این جلسات که مدیر آموزش و پرورش، امام جمعه  شهرستان و فرماندهی سپاه پاسداران و جمعی از مسو لین شهرستان هم حضور داشتند در دبیرستان بنت الهدی مراسم تقدیر از برترین های حجاب برگزار که امام جمعه محترم شهرستان طی سخنانی ضمن دعوت دانش آموزان به تقوا و حفظ حجاب اسلامی دانش آموزان را به حفظ حجاب اسلامی دعوت نمودند .

ایشان ضمن یادآوری اینکه چادر حجاب برتر است، بیان داشتند آنچه فتنه های اطراف زندگی یک جوان را برطرف می کند توجه به آموزه های دینی و حفظ شعاعر اسلامی می باشد .

موسوی در ادامه پله های ترقی یک جوان را اقدامات و تلاش های امروز وی دانست و افزود: پیشرفت و خوشبختی مرهون زحماتی است که به موقع و در زمان خاص خود کشیده می شود .

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه