پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 05x2T8oL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۱:۱۰:۰۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۹
از معلمین ماندگار شهرستان آبدانان تجلیل شد.

دراین مراسم از خانواده های معظم شهدای فرهنگی نیز تجلیل بعمل آمد

همزمان با سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و هفته معلم با حضور جمعی از مسئولین از معلیمن ماندگار استانی و سهرستانی تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان آبدانان، صفررحمانی پور مدیرآموزش و پرورش شهرستان درابتدای این مراسم باشکوه طی سخنانی باتبریک اعیاد خجسته شعبان و هفته بزرگداشت مقام معلم وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی ونیز معلمین  متوفای سالهای اخیر شهرستان، نقش بی بدیل معلم در تربیت بشریت را همسان با نقش پیامبران الهی دانست و با تقدیراز زحمات ستاد بزرگداشت مقام معلم کسب عناوین برتر استانی و شهرستانی را به معلمین ماندگار منتخب تبریک گفت.

حاجیلری امام جمعه شهرستان نیز طی سخنانی به تبیین ویژگی های برتر شخصیت شهید مطهری پرداخت و با تبریک هفته معلم از زحمات مجموعه آموزش و پرورش شهرستان تجلیل کرد.

سخنرانی فرماندارشهرستان، قرائت شعر و سرود در وصف مقام معلم و...از دیگر بخشهای این برنامه باشکوه بود.

گفتنی است در پایان مراسم از خانواده های معظم سه تن از شهدای فرهنگی (شهیدان هوشنگ شیخی، فرج اله پورسلیمان و شهیده خیزران باقری)، خانواده های فرهنگیان متوفای اخیر، تنی چند از پیشکسوتان فرهنگی وهمچنین معلمین ماندگار استانی و شهرستانی تجلیل بعمل آمد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه