پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Se9cmcqu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۵:۲۰:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۷
در آیین تجلیل از جانبازان حوزه ی ستادی آموزش و پرورش استان صورت گرفت:

مدیرکل آموزش و پرورش استان: جانبازان اسناد زنده ی انقلاب و سرمایه ی ارزشمند نظام ماهستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: وظیفه ی همگان است که به صورت ویژه از جانبازان تجلیل نمایند. وی آسایش و امنیت کشور را از عنایات خداوند سبحان و شهادت طلبی ایثارگران و رشادت های عزیزان جانباز بیان نمود.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان ایلام، ظهر روز دوشنبه 11 اردیبهشت به مناسبت میلاد مبارک حضرت ابوالفضل العباس ( ع ) و روز گرامیداشت جانباز با اجرای ویژه برنامه ای از همکاران حوزه ستادی آموزش و پرورش استان تجلیل گردید.

علی بیرانوند مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: وظیفه ی همگان است که به صورت ویژه از جانبازان تجلیل نمایند. وی آسایش و امنیت کشور را از عنایات خداوند سبحان و شهادت طلبی ایثارگران و رشادت های عزیزان جانباز بیان نمود.

بیرانوند اظهار نمود: جانبازان اسناد زنده ی انقلاب و سرمایه ی ارزشمند نظام ما هستند. و به وجود آنان افتخار می کنیم. و در هرجا که هستند منشا خیر و برکت برای نظام و موجب نشاط روح و روان همه ی ما هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش گریزی هم به برنامه ی کاری زد و به بخشی از موفقیت های آموزش و پرورش اشاره نمود و افزود: امسال سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است. آموزش و پرورش به طور جد سال ها است به پیشواز اقتصاد مقاومتی رفته است. و با وجود تنگنا ها مجموعه همکاران ستادی و آموزشی در استان به صورت جهادگونه عمل نموده اند.

 بیرانوند گفت: موفقیت های بزرگ آموزش و پرورش حاصل تلاش بیشتر همکاران ما در مدارس است. ایشان بیان داشتند که در سایه ی همدلی و همزبانی می توان به تحقق اقتصاد مقاومتی کمک کرد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان گام اول تحقق اقتصاد مقاومتی را مدرسه دانست و گفت: با همت جمعی می شود روی جوانان و دانش آموزان تاثیر گذاشت و زمینه ی تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم کرد.

لازم به یادآوری است که در این مراسم از 19 نفر از جانبازان شاغل در حوزه ی ستادی آموزش و پرورش استان تجلیل گردید.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه