پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: VT4CrUli      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۴:۲۰:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۹
نماينده مردم ايلام:

معلم نمي تواند عدالت را توصيف كند كه خود بي عدالتي را تجربه كند

نماينده مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي در گرامي داشت روز معلم عنوان كرد: معلم نمي تواند عدالت را توصيف كند كه خود بي عدالتي را تجربه كند مادامي كه معلم شاهد بي عدالتي عليه خود باشد وجدانش نمي تواند اجازه دهد در مورد عدالت حرف بزند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان ایلام،  سلام اميني نماينده شمال استان ايلام در ادامه مراسم روز معلم ضمن بيان اينكه شخصيت بالاي قشر فرهنگيان و معلمان به آنان اجازه نمي دهد خيلي از مسايل و مشكلات خود را بيان كنند، گفت: چيزي كه موجب ناراحتي معلمان و فرهنگيان در كشور شده است كمبود و و نبود نيست، بلكه تبعيض و ناعدالتي سيستم در برابر شغل‌ها و كم توجهي آنان به شغل خطير و حساس معلمي است.

وي با بيان اينكه معلم خود باعث آگاهي بخشي و به عبارتي صداي عدالت ملت ها و سيستم هاي مختلف است، اظهار داشت: با اين توصيف نمي‌توان معلم خود شاهد بي عدالتي باشد اما دم از عدالت و رعايت حقوق انسان ها بزند و مادامي كه معلم شاهد بي عدالتي عليه خود باشد وجدانش نمي تواند اجازه دهد در مورد عدالت حرف بزند.

اميني با اشاره به اينكه جامعه سالم در گرو توجه به تمام مسايل جامعه ايجاد مي شود، عنوان كرد: ما اگر بخواهيم جامعه اي سالم داشته باشيم بايد تلاش كنيم توسعه به صورت عادلانه رقم بخورد و نمي شود انتظار داشت جمعيت مخاطب دانش آموز را با افراد غير معلم اداره و تربيت كرد.

نماينده ايلام در خانه ملت ضمن اشاره به اينكه ما به عنوان نماينده در مجلس آگاه به تمام مشكلات معلمان هستيم، خاطرنشان كرد: خيلي از مشكلات معلمين در حال پيگيري است و مقداري از آنها هم توسط پيگيري ما و كمك مسئولين برطرف شدند اما ما تمام تلاش خود را خواهيم كرد معلمان و فرهنگيان عزيز با كمترين مشكل و دغدغه به فعاليت ارزشمند و مقدس خود ادامه دهند

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه