پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: ElJH3g8w      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۳:۵۵:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۲
با حضور استاندار ایلام صورت گرفت.

افتتاح نمایشگاه هنرهای دستی دانش آموزان هنرستان فاطمیه

با حضور مراورید استاندار ایلام، و مسؤلان استانی، نمایشگاه هنرهای دستی هنر آموزان هنرستان فاطمیه با موضوع تولید و اشتغال برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایلام، صبح روز یکشنبه، 27 فروردین با حضور استاندار، مدیر کل امور اجتماعی استانداری، معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان و نیز مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ایلام در هنرستان فاطمیه و در راستای عملی نمودن  منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت تولید داخلی و حمایت از کار آفرینی  و مهارت آموزی، نمایشگاهی از آثار هنرجویان این واحد آموزشی، با موضوع تولید و اشتغال  افتتاح گردید.

 مهندس مروارید استاندار ایلام ضمن افتتاح و بازدید از این نمایشگاه اظهار نمودند:  هنرستان های فنی می توانند گام موثری در تولید و اشتغال بردارند.

 ولدبیگی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایلام نیز ضمن تشکر از برگزارکنندگان این نمایشگاه بیان داشتند که یکی از نقاط قوت هنرستان های فنی مهیا بودن شرایط کار برای این فارغ التحصیلان می باشد.

 ایشان همچنین ابراز امیدواری کردند که با عنایت به برنامه های طراحی شده هدایت تحصیلی، شاهد گرایش بیشتر دانش آموزان به رشته های فنی  وحرفه ای  و کاردانش باشیم.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه