پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: vHm66t4h      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۴:۴۶:۵۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۲
جلسه هم اندیشی آموزش و پرورش و اداره فنی و حرفه ای در شهرستان ایوان تشکیل شد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایوان :

اداره فنی و حرفه ای در آموزش مهارتها و اشتغال زایی و تولیدی نمودن هنرستانها نقش محوری دارد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان، در راستای اجرایی نمودن مصوبات شورای آموزش و پرورش، روز دوشنبه بیستم فروردین ماه جلسه هم اندیشی رؤسای آموزش و پرورش و اداره فنی و حرفه ای در شهرستان ایوان تشکیل شد.

علیرضا پناهی مدیر آموزش و پرورش هدف از تشکیل جلسه را توجه به توسعه رشته های فنی و کاردانش در قالب طرح برون سپاری و ایجاد توسعه متوازن رشته ها برای سال تحصیلی 96/97 عنوان کرد و اظهار داشت: اداره فنی و حرفه ای در آموزش مهارت ها و اشتغال زایی و تولیدی نمودن هنرستان ها نقش محوری دارد .

خسروی رئیس اداره فنی حرفه ای ایوان هم از نقش مؤثر آموزش و پرورش و همکاری بین بخشی این مدیریت در فرایند توسعه پایدار و اشتغال زایی فرزندان این دیار به ایراد سخن پرداخت و آمادگی خود را جهت همکاری لازم متناسب با ظرفیت های موجود در راستای آموزش هنر جویان و کمک به  توازن رشته ها در سطح شهرستان اعلام نمودند.

گفتنی است بازدید دانش آموزان از مراکز صنعتی و کارگاهی اداره فنی حرفه ای، اعزام کارشناسان اداره فنی و حرفه ای به مدارس جهت آگهی بخشی به دانش آموزان در هفته مشاغل، انجام آزمون مشاوره ای دانش آموزان پایه نهم در اداره فنی حرفه ای از اهم مصوبات این جلسه بود.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه