پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: HPM9Iv9E      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۰:۲۲:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۵
معاون دفتر مراقبت در برابر آسيب هاي اجتماعي وزارت در ایلام خبر داد:

انجام بیش از 15 عنوان برنامه در حوزه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي

معاون دفتر مراقبت در برابر آسيب هاي اجتماعي وزارت آموزش و پرورش در استان ایلام از انجام بیش از 15 عنوان برنامه در حوزه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي در مدارس کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، صبح روز يكشنبه 20 فروردين ماه اختتاميه ششمين جشنواره نوجوان سالم با حضور دكتر حامد صبوري معاون دفتر مراقبت در برابر آسيب هاي اجتماعي وزارت در ایلام برگزار گردید.

صبوری با اشاره به اینکه چارچوب عمومي برنامه هاي حوزه پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي وزارت براساس،  آموزش پيشگيري با رويكرد رشد مدار، توانمندسازي والدين و كاركنان، فعاليت هاي ترويجي و فرهنگي، فعاليت هاي جامعه محور و مداخلات پيشگيرانه، حمايتي و توانمند سازي  پايه گذاري شده است گفت: جشنواره نوجوان سالم يكي از برنامه هاي عظيم دفتر مراقبت در برابر آسيب هاي اجتماعي است كه در ترويج و فرهنگ سازي پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي تاثیر بسزایی دارد.

وی افزود: هم اكنون بيش از 15 عنوان برنامه در حوزه آسيب هاي اجتماعي و پيشگيري از اين آسيب ها در مدارس كشور در حال انجام است كه يكي از اين برنامه ها كه در حوزه فعاليتهاي ترويجي و فرهنگي قرار دارد؛ برپايي جشنواره ها، همايش ها و نمايشگاه ها است.

ایشان  در پایان تصریح نمود: جشنواره نوجوان سالم با هدف پيشگيري از رفتار هاي مخاطره آميز و ترويج شيوه هاي زندگي سالم بنيان نهاده شده و اين جشنواره هرساله در قالب هاي مختلفي در حال اجرا مي باشد که الحمدلله توانسته است  جايگاه خود را  به خوبي در كشور پيدا كند.

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه