پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 5Wz6ixqA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ ۱۱:۳۶:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۸

مدیرآموزش و پرورش شهرستان ایوان خبر داد؛

70 کلاس تجهیز شده آماده اسکان مهمانان نوروزی در ایوان

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان"علیرضا پناهی مدير آموزش و پرورش شهرستان از تجهیز 70 کلاس درس جهت اسکان مهمانان نوروزی در ایوان خبر داد

وی اظهار کرد: در نوروز امسال 3 مدرسه نوساز و مناسب همراه با خانه معلم برای اسکان فرهنگیان و مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است که شامل 70 کلاس می باشد ، که از این تعداد 20 کلاس نیز در شهر زرنه در نظر گرفته شده است.

ایشان افزودند: امسال بهتر و منسجم تر نسبت به اسکان مهمانان نوروزی برنامه ریزی کرده ایم و محلهای اسکان از سرویسهای بهداشتی، حمام های تجهیز شده، سیستم گرمایشی مناسب، یخچال و امکانات رفاهی و دسترسی به  مرکز شهر برخوردار می باشند.

پناهی با اشاره به مراکز اسکان درشهرستان افزود: مدارس شهید فروزان رضایی (چهارطبقه)، کوثر (چهارطبقه)، حضرت زینب "س" زرنه (چهارطبقه) و خانه معلم آماده اسکان مسافران نوروزی  است چنانچه در زمینه اسکان با حجم مسافر روبرو شویم از ظرفیت دیگر مدارس استفاده خواهد شد.

پناهی در پایان از آمادگی ستاد اسکان فرهنگیان برای پذیرایی از مسافران غیرفرهنگی خبر داد و گفت: اولویت این ستاد برای ارائه خدمات به فرهنگیان است؛ اما در صورت امکان از حضور سایر مهمانان نیز استقبال می‌کنیم.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه