پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 0TQbV4zL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۱:۰۸:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۲۲
انتصاب جدید در اداره کل آموزش و پرورش ایلام

با حکم علی بیرانوند رئیس اداره ی راهبری مکاتبات و اسناد آموزش و پرورش استان منصوب شد.

مدیر کل آموزش و پرورش با صدور حکمی شادمند کاظم زاده را به سمت رئیس اداره ی راهبری مکاتبات و اسناد آموزش و پرورش استان ایلام منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش با صدور حکمی، شادمند کاظم زاده را به سمت رئیس اداره ی راهبری مکاتبات و اسناد آموزش و پرورش استان ایلام منصوب کرد. در بخشی از حکم انتصاب ایشان تصریح شده است: نظر به مراتب تعهد،  تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند شما در امر تعلیم و تربیت جناب عالی به عنوان رئیس اداره ی راهبری مکاتبات و اسناد آموزش و پرورش استان ایلام منصوب می شوید.

امید است با نصب العین قرار دادن وصایای حضرت امام خمینی(ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت کریمه ی اسلامی مبتنی بر رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید برابر ضوابط و شرح وظایف محوله زیر نظر مسئول مربوطه انجام وظیفه نمایید.گفتنی است شادمند کاظم زاده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی، در رشته ی علوم تجربی، که تجربه ی 23 سال خدمت در آموزش و پرورش شهرستان دره شهر را در سوابق خویش دارد. ایشان علاوه بر تدریس، در پست های اجرایی آموزش و پرورش شهرستان دره شهر مانند کارشناس آموزش، کارشناس رفاه اداره کل مشغول خدمت بوده اند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه