پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 8iM8exhz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۴:۰۰:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۷

رئیس اداره مراقبت و پیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی ایلام خبر داد:

اختتامیه طرح خانه و مدرسه در دبستان تزکیه 1 شهرستان ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از خانم رئوفی رئیس اداره مراقبت و پیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی طرح خانه و مدرسه در روز سه شنبه 17 اسفندماه در محل دبستان ابتدایی تزکیه 1 شهر ایلام پایان یافت.

رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام تصریح کرد: این طرح که در پایه اول دبستان تزکیه با حضور10 خانوده به میزان 8 جلسه برگزار گردید به مدت 8 هفته ادامه داشت.

رئوفی ادامه داد. طرح خانه و مدرسه برای اولین بار است در استان ایلام در راستای تفاهم نامه ستاد مبارزه با مواد مخدر وآموزش و پرورش استان به صورت آزمایشی برگزار می گردد که امیدواریم نتایج مثبتی در راستای اتحاد و همدلی خانواده ها در پی داشته باشد.

رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در پایان  از عمده ترین اهداف طرح خانه و مدرسه را، تقویت روابط اجتماعی، ایجاد رابطه صمیمی بین اعضاء خانواده ها، استحکام روابط والدین با بچه ها، دانش آموز با دانش آموز، روابط والدین با نهادها وسازمان های حمایتی، ارتباط موثر والدین با مدرسه، پیشگیری از افت تحصیلی دانش آموزان، پیشگیری از سوء مصرف مواد، بزهکاری، رفتارهای ضد اجتماعی، سوء استفاده های جنسی، غفلت و برطرف کردن مشکلات روحی و روانی برشمرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه