پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: ck7oXGzC      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۳:۰۳:۰۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۱
دیدار مدیرکل آموزش وپرورش با خانوادهای معلمان شهید ایلامی، علیمردان بیگ محمدی و صادق صیدکرمی

مدیرکل آموزش و پرورش با حضور در جمع خانواده های معلمان شهید ایلامی، علیمردان بیگ محمدی و صادق صیدکرمی از جایگاه والای این شهیدان تجلیل کرد .

مدیرکل آموزش و پرورش: هرچه داریم از برکت وجود خانواده شهدا و ایثارگران است و دیدار با خانواده این عزیزان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند مدیرکل آموزش و پرورش، در دیدار ی صمیمانه با خانواده معلمان شهید «علیمردان بیگ محمدی و صادق صیدکرمی گفت: دیدار با خانواده شهدا توفیقی برای مسئولین نظام است و همه ما باید پاسدار خون شهدا باشیم.

وی با اشاره به این موضوع که هر کاری که باید بتوانیم برای شهید بعنوان یک تکلیف انجام بدهیم، بیان کرد: بر اساس جمله معروف حضرت امام خمینی «ره » مبنی بر این که « خدمت به خانواده شهدا خدمت به نبی مکرم اسلام «ص » است؛ مسئولیت خدمت به خانواده شهدا ی فرهنگی را تکلیفی اساسی برای همه دست اندر کاران نظام تعلیم و تربیت دانست.

بیرانوند افزود: هرچه داریم از برکت وجود خانواده شهدا و ایثارگران است و دیدار با خانواده این عزیزان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

 گفتنی است شهیدان علیمردان بیگ محمدی و صادق صیدکرمی به ترتیب در بمباران هوایی هوایی رژیم بعث و عملیات والفجر 10 در شاخ شمیران آسمانی شدند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه