پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: rxxK2DoA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۰:۳۵:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۷
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:

بیش از 900 مدرسه تحت پوشش طرح سند تقسیم کار ملی در استان

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از اجرای طرح سند تقسیم کار ملی در بیش از 900 مدرسه ی استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش وپرورش استان ایلام  علی بیرانوند گفت:این طرح دانش آموزان پایه  های ششم و نهم در محور پیشگیری از اعتیاد و تمامی دانش آموزان دختر پایه هفتم و پسر پایه هشتم در محور پیشگیری از مفاسد اخلاقی را تحت پوشش خود قرار می دهد در سطح 735  آموزشگاه ابتدایی  و 257 آموزشگاه متوسطه اول اجرا گردید.

وی افزود: طرح سند تقسیم کار ملی کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی در محور پیشگیری از طلاق نیز براساس وضعیت خطر پذیری دانش آموزان استان در موعد مقرر برنامه ریزی گردید و به صورت پروژه اجرا شد.

بیرانوند ادامه داد: با توجه به اینکه  این طرح از نظر برنامه و محتوی، قابلیت بالایی داشته است و وزارت آموزش و پرورش همه استان ها را ملزم کرده بود که طرح مذکور در بهمن 95 لغایت نیمه اول اسفند 95 پایان پذیرد، در این راستا استان ما از این نظر مستثنی نبود و با برنامه ریزی های مدون توانستیم طرح مذکور را به صورت 100 درصد و با موفقیت در سراسر مدارس هدف استان اجرا  و به پایان برسانیم .

ایشان  در پایان اهداف عمده طرح سند تقسیم کار ملی را در استان پیشگیری از اعتیاد، طلاق،  و مفاسد اخلاقی- اجتماعی  در بین دانش آموزان و خانواده های آنان عنوان کرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه