پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: ThshIQMf      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۴:۱۳:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۳
رئیس اداره استعدادهای درخشان ایلام خبر داد:

تجلیل از رتبه های برتر کنکور 95 و مدال آوران المپیاد سلولهای بنیادی استان

رئیس اداره استعدادهای درخشان استان ایلام از برگزاری همایش تجلیل از رتبه های برتر کنکور 95 و مدال آوران المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرور ش استان ایلام، فردین بساطی گفت: در این همایش که با مشارکت بنیاد نخبگان استان ایلام و اداره کل آموزش و پرورش و با حضور خانواده ها، دانش آموزان برتر دبیرستان های ایلام، جمعی از مسئولین، نخبگان و چهره های دانشگاهی استان و اصحاب رسانه تشکیل شد، از 11 دانش آموز استان که رتبه  کمتر از 1000  کشور را در کنکور سراسری سال 1395 کسب نموده بودند؛ و نیز دارنده مدال نقره المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در این سال، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. 

دکتر خانی رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام در این همایش گفت: بنیاد نخبگان با هدف حمایت از استعدادهای برتر علمی کشور تأسیس شده است و هدایت ایده ها و به ثمر رساندن آنها را از اولویت های این بنیاد برشمارد.

وی ظرفیت استان برای کسب رتبه های علمی در کشور را بسیار بالاتر دانست و گفت: لازمه شکوفایی این استعدادها علاوه بر تلاش و پشتکار دانش آموزان،  اهتمام تمام مسئولین و توجه بیشتر از پیش آنان به بنیاد نخبگان و آموزش و پرورش است.   

علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این مراسم طی سخنانی موفقیت این دانش آموزان را تبریک گفت و آن را ثمره  تلاش و همت ایشان، خانواده ها و معلمان زحمتکش دانست و  اظهار امیدواری کرد که اندوخته های علمی این عزیزان در دانشگاهها در نهایت باعث توسعه استان و کشور شود.

بیرانوند کسب رتبه های عالی و موفقیت در المپیادها و نیز ورود به دانشگاههای درجه یک کشور را  نوید بخش آینده ای  درخشان برشمرد و اظهار امیدواری کرد که در آینده شاهد افتخار آفرینی های بیشتر دانش آموزان و دانشجویان استان باشیم.

 دکتر مهرعلیزاده مدیرکل امور اجتماعی استانداری از دیگر سخنرانان این همایش بود که نیروی انسانی را بزرگترین  و با ارزش ترین سرمایه یک مملکت دانست و با اشاره به کسب رتبه های برتر دانش آموزان استان  اظهار امیدواری کرد که این سرمایه بزرگ بتواند در خدمت رفاه اجتماعی قرار گیرد.  

پارسا بازدار دانش آموز مرکز آموزش استعدادهای درخشان ایلام و دارنده مدال نقره المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی نیز در این همایش در سخنانی تلاش و مبارزه با موانع را لازمه موفقیت دانست و دانشی را کارآمد دانست که تبدیل به حکمت شود.

در پایان این مراسم از 11 دانش آموز استان که رتبه  کمتر از 1000  کشور را در کنکور سراسری سال 1395 کسب نموده بودند، و نیز دارنده مدال نقره المپیاد سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در این سال، با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد. 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه