پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: wrPfqyH3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۳:۴۲:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۱

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان چرداول برگزار گردید.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان چرداول گفت: نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان چرداول با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئول مشارکتهای مردمی اداره کل، سرپرست آموزش و پرورش چرداول، مسئولین ادارات شهرستان و خیرین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد اسلامی شهر سرابله برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی شهرستان چرداول، در این جشنواره فرماندار شهرستان گفت:  یکی از اهداف ما ایجاد و ایمن سازی زیرساخت ها و فضاهای آموزشی است که 60 درصد از مدارس و فضاهای آموزشی شهرستان با همت خیرین مقاوم سازی وبازسازی شده اند .

 زمانی سرپرست آموزش و پرورش چرداول نیز با بیان اینکه آموزش و پرورش بیش از هر زمان دیگری نیازمند کمک و حضور خیرین در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری است گفت : به لطف خدا و همت دستان پر مهر خیرین عزیز در ماه گذشته افتتاح یک واحد آموزشی سه کلاسه خیر ساز را داشتیم و در طول سال تحصیلی جاری خیرین عزیز در امر ایمن سازی ، نوسازی و آسفالت مدارس کمک های  شایانی را به دانش آموزان شهرستان اهدا نموده اند.

 شامحمدی کارشناس اداره مشارکت های مردمی استان در ادامه این جلسه با اشاره به این که  کمک به مدرسه سازی، ذخیره آخرت افراد هست افزود: هیچ کاری بهتر از مدرسه سازی و ایجاد سرپناه برای دانش آموزان و فرزندانمان نیست و در قرآن مجید نیز بار ها به موضوع خیرات توصیه شده است.

در پایان این جشنواره کلنگ زنی احداث نمازخانه مدرسه آیت الله طالقانی با مبلغ تعهد 150 میلیون ریال توسط خیر محمد مهدی ایروانیان در روستای زنجیره علیا انجام گرفت.

خاطر نشان میگردد در گلریزان جشنواره امسال 9000 متر مربع زمین شهری و روستایی به ارزش تقریبی ده میلیارد و صد و نود و پنج میلیون ریال برای ساخت فضای آموزشی توسط خیرین عزیز اهدا شد و همچنین مبلغ چهارصد و هفتاد و هفت میلیون ریال بصورت نقدی جهت امر مدرسه سازی توسط خیرین عزیز تعهد شد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه