پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: xkU9ca4y      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۵۱:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۲
رئیس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش استان ایلام:

نظارت15 تیم بازرسی بر مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان

رئیس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش ایلام از نظارت 15 تیم بازرسی و ارزیابی برنحوه ارائه خدمات درمراکز اسکان نوروزی فرهنگیان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، افشار باقرآبادی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: 15 تیم بازرسی و ارزیابی برنحوه ارائه خدمات درمراکز اسکان نوروزی فرهنگیان نظارت دارند.

 باقرآبادی ضمن آرزوی سالی خوب و پر از سلامت و شادکامی برای کلیه  فرهنگیان عزیز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی این اداره کل افزود: به منظور رفاه حال میهمانان نوروزی و با هدف ارائه خدمات مناسب و مطلوب به همکاران فرهنگی و سایر عزیزانی که به استان ایلام سفر می کنند 15 تیم ارزیابی بر نحوه ارائه خدمات نظارت دارند و آماده دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات مسافران نوروزی هستند.

 ایشان با بیان اینکه تمام شهرستان  ها و مناطق استان،  آمادگی اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی را دارند تصریح نمود: تلاش ما بر این است تمام عزیزانی که مقصد تعطیلات نوروزی خود را استان خوش آب وهوای ایلام قرار داده اند در پایان تعطیلات با خاطره ای خوش و سفری خاطره آمیز استان را ترک نمایند.

 ایشان در پایان افزودند: ما همچون سال های گذشته نیازمند تلاش های صادقانه و بی منت همکاران زحمتکش، بخصوص خدمتگزاران و سرایداران مدارس تحت پوشش ستاد اسکان هستیم.  

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه