پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 15      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۰:۱۰:۱۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۴

امام جمعه شهرستان ایوان در جمع مشاوران، معاونین و مربیان پرورشی:

تفکر و تعلیم بدون تزکیه عقیم است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایوان، روز شنبه، چهاردهم اسفند ماه در مراسمی با حضور حجت الاسلام لروند امام جمعه ایوان، معاون فرماندار، مدیر آموزش و پرورش شهرستان از مشاوران، معاونین و مربیان پرورشی در محل کانون شهید رجایی تجلیل شد.

در این مراسم که به مناسبت سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی برگزار شد؛ حجت الاسلام لروند امام جمعه ایوان در سخنانی با اشاره به جایگاه مهم تعلیم و تربیت در قرآن گفت: ما در نظام آموزشی با  دو موضوع آموزش و تزکیه  سرو کار داریم و معلمین به فرموده امام راحل (ره) امانتدارانی هستند که انسان امانت آنهاست پس لازم است در کلاس درس هم به تربیت و هم آموزش توجه کنند زیرا این دو مقوله  توام با هم هستند .

امام جمعه ایوان افزود: تفکری که هدفش فقط تربیت پزشک و یا مهندس و یا استاد دانشگاه باشد و در کنار این موضوع به تزکیه توجه نکند این تفکر عقیم است. 

کفتنی است در ابتدای این مراسم علی نظرنوری معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گزارشی از فعالیتها و برنامه های حوزه پرورشی را ارائه داد .

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه