پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 15      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۷:۵۸:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۵
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد:

آماده سازی 829 کلاس در 144 مدرسه و مراکز اقامتی در استان

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از آماده سازی 829 کلاس در 144 مدرسه و مراکز اقامتی جهت پذیرش میهمانان نوروزی در استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی بیرانوند گفت: از این تعداد 26 کلاس آن ویژه، 289 "الف" و 514 آن "ب" می باشد.

وی در ادامه اظهار نمود: نسبت به سال گذشته 80  درصد از کلاس های درجه ی "ب" به "الف" و 100 درصد کلاس های "ج" به "ب" تبدیل شده است.

ایشان میزان اسکان و پذیرش میهمانان نوروزی را پارسال بیش از 100 هزار نفرروز اعلام کرد و گفت: از این میزان 80  هزار 674 نفرروز فرهنگی و مابقی غیرفرهنگی بوده است.

بیرانوند بیشترین آمار اسکان میهمانان نوروزی سال گذشته را به ترتیب، شهرستان های دره شهر، ایلام، دهلران، بدره، مهران و سیروان اعلام کرد و پیش بینی نمود امسال نسبت به سال قبل این روند روبه افزایش باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام افزود: در تمامی شهرستان ها و مناطق استان، ستاد اسکان تشکیل شده و آماده استقبال از ورود میهمانان نوروزی هستند.

وی در پایان یادآور شد؛ سامانه ی اسکان فرهنگیان به آدرس" eskan.medu.ir" آماده ی پذیرش و رزرو میهمانان نوروزی در استان از تاریخ 5 لغایت 22 اسفندماه می باشد.

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه