پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: TcEHrCcB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۹:۴۲:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۲

در حاشیه ی نمایشگاه کتاب ایلام صورت گرفت:

برگزاری نشست علمی"آموزش و پرورش و فرهنگ کتابخوانی" در محل نمایشگاه کتاب ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در روز چهارشنبه 11 اسفند ماه سال جاری، نشستی علمی – فرهنگی با عنوان آموزش و پرورش و فرهنگ کتابخوانی، توسط گروه تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان ایلام و با همکاری معاونت پرورشی در محل سالن اجتماعات نمایشگاه کتاب استان برگزار گردید.

در این نشست که با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، کارشناسان و جمعی از معاونین پرورشی و دانش آموزان هرسه مقطع آموزشی نیز شرکت داشتند، وضعیت کتابخوانی در بین معلمان و دانش آموزان و دلایل تمایل کم معلمان و دانش آموزان به کتابخوانی مورد بررسی قرار گرفت.

یدالله جایدری، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش در این نشست، ضمن برشمردن فعالیت های این معاونت در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و طرح گلایه هایی در زمینه کم توجهی به رفع مشکلات آموزش و پرورش، خواستار مشارکت بیشتر دستگاه های اجرایی و خانواده ها در برنامه های آموزش و پرورش برای گسترش فرهنگ کتابخوانی شد.

در ادامه این نشست، عارف پیرانی رییس اداره مشاوره تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، احمد سلیمانی مدیر دبیرستان و عضو شورای اسلامی شهر ایلام و تعدادی از دانش آموزان و فعالان عرصه کتاب به ذکر دیدگاه های خود در زمینه ی شیوه های ترویج کتابخوانی در بین معلمان و دانش آموزان پرداختند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه