پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: rhSTSX3B      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۱۱:۰۹:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۰
رئیس اداره آموزش و پرورش چوار خبر داد

برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز

رئیس اداره آموزش و پرورش چوار از برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چوار، نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز این منطقه با حضور اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز استان، معاونت پشتیبانی اداره کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان، اعضا مجمع خیرین منطقه، بخشدار، امام جمعه، جمعی از مسؤلان محلی و همکاران فرهنگی و تعدادی از خیرین منطقه در کانون شهید آوینی چوار برگزار شد.

در این برنامه علی قربانی رئیس اداره آموزش و پرورش چوار، با بیان این مساله که خیّرین نیاز به تشکر ما ندارند و به دنبال اسم و رسم هم نیستند، خیّر بودن را امری نهفته در ذات انسان های پاک دانشت.

 ایشان افزود: خیّر بودن به سن و سال یا گروه یا طبقه خاصی مربوط نیست و چه بسا افرادی که تمکن مالی دارند ولی خیّر نیستند و افرادی که متمکن نیستند ولی بانی خیر هستند.

 وی افزود: لازمه کار خیر پول نیست و افراد زیادی هستند که با رفتار و گفتارشان بانی خیر می شوند و به اصلاح امور می پردازند.

 قربانی مدرسه سازی را  امری مقدس دانست و ابراز امیدواری کرد که با کمک خیرین مدرسه ساز بخش قابل توجهی از مشکلات مدارس منطقه مرتفع گردد.

 ایشان در پایان آماری از مدارس نیازمند به تعمیر یا دیوار کشی یا محوطه سازی دارند و همچنین فعالیت های صورت گرفته در جشنواره های خیرین سال های گذشته اعلام کردند.

پس از ایشان حیدری معاونت توسعه و مشارکتهای مردمی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس، الیاسی امام جمعه چوار و نیاکان، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان به ایراد سخنرانی پرداختند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه