پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 8uTqAK6d      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۵:۳۲:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۰
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران خبر داد:

نمایش تعداد 70 عنوان فیلم در 4 بخش داستان بلند و کوتاه، مستند، پویا نمایی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهلران از نمایش تعداد 70 عنوان فیلم در 4 بخش داستان بلند و کوتاه، مستند، پویا نمایی در اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دهلران، سیدغلامرضا موسوی گفت: مراسم اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد استان ایلام به میزبانی شهرستان دهلران صبح روز پنجشنبه 5 اسفند در دبیرستان فاطمه الزهرا (س) برگزار گردید.

زمانی دبیر چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد استان ایلام تصریح نمود: در این جشنواره تعداد 70 عنوان فیلم در 4 بخش داستان بلند و کوتاه، مستند، پویا نمایی در طول 5 روز در مدارس 8 شهرستان استان به تعداد 35000 دانش آموز به نمایش در آمده است.

ایشان افزودند: با اشاره به اینکه جشنواره فیلم رشد قدیمی ترین رویداد های سینمایی کشور در حوزه ی مسائل تربیتی آموزشی است این جشنواره فرصت مناسبی است، از سینما گران فرهنگی و فرهنگیان سینماگر تقدیر و تشکر به عمل آید.

مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور مدیریت و کارکنان آموزش و پرورش دهلران، عبدلی نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات دبیرستان فاطمه الزهرا (س) شهرستان دهلران برگزار گردید.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه