پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: TJy6qp6r      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۲۱:۱۳:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام خبرداد:

مشارکت بيش از 800 نفر در آزمون شيوه نامه اجرايي و راهنماي آموزش و پرورش تلفيقي- فراگير

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از مشارکت بيش از 800 نفر از مديران، معاونين آموزشي، مدير آموزگاران و راهبران آموزشي در آزمون شيوه نامه اجرايي وراهنماي آموزش و پرورش تلفيقي- فراگير در استان خبرداد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومي آموزش  وپرورش استان ایلام، علی بیرانوند اظهار کرد: این آزمون  در راستاي اجراي قطعي آيين نامه ي آموزش و پرورش تلفيقي- فراگيركودكان و دانش آموزان با نيازهاي ويژه ودر جهت ايجاد فرصت هاي برابر آموزشي و پرورشي براي تمامي كودكان لازم التعليم و جلوگيري از ترك تحصيل دانش آموزان با نيازهاي ويژه بر اساس اطلاع رساني كه قبلا صورت گرفته بود صورت گرفت.

وی هدف از اين آزمون را آشنايي مديران با آموزش تلفيقي- فراگير دانست و افزود: اين فعاليت رويكردي است كه در آن دانش آموزان با نيازهاي ويژه در واحد هاي آموزشي عادي در تمامي دوره هاي تحصيلي در كنار ساير دانش آموزان حضور دارند و با بهره گيري از برنامه هاي درسي مشترك و تمهيد انطباق هاي محيطي و مناسب سازي برنامه درسي با پشتيباني آموزگار رابط به تحصيل مي پردازند.

بیرانوند تصریح کرد: آزمون شيوه نامه اجرايي و راهنماي آموزش و پرورش تلفيقي- فراگير به صورت هماهنگ در سراسر استان با حضور تمامي مديران و معاونين آموزشي مدارس ابتدايي دولتي و غير دولتي (شهري، روستايي، و عشايري) و مديرآموزگاران و راهبران آموزشي برگزار شد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه