پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Aw8UmNrz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ ۱۲:۳۰:۳۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۴

نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در شهرستان دره شهر برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش دره شهرگفت: در سند تحول بنیادین توسعه مشارکتهای مردمی یک راهبرد اساسی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دره شهر، نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان دره شهردر روز چهارشنبه مورخه 4 اسفندماه با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش،  علیلیان عضو مجمع خیرین استان ، شامحمدی مسئول امور مشارکتهای مردمی اداره کل، خیرین و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی شهرستان دره شهر برگزار شد .

این جشنواره با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و نواخته شدن سرود ملی آغاز شد . جهانگیرمهری پور مدیر آموزش و پرورش گفت: این مراسم با دو هدف مهم برگزار میگردد. یکی تجلیل ازخیرینی که با تمام توان خود به آموزش و پرورش کمک میکنند و دیگری توسعه و ترویج فرهنگ کمک به آموزش و پرورش.

 وی تصریح کرد: کار خیر ریشه در فرهنگ دینی و ملی ما دارد و در سند تحول بنیادین هم توسعه مشارکتهای مردمی یک راهبرد اساسی است .

 در ادامه مراسم شفیع زاده فرماندار شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این مراسم از افزایش اعتبارات عمرانی احداث و مرمت فضاهای آموزشی در سال آینده خبر داد.

 در این مراسم شامحمدی مسئول امور شوراها و امور مشارکتهای مردمی اداره کل در سخنانی افزودند: در پیشگاه خداوند کار خیر بدون اجرت و پاداش نمی ماند و از جمع آوری بیش از 12 میلیون کمک در جشنواره هیجدهم خبر داد و گفت: این کمک در استان کوچک و محرومی مثل ایلام بسیار ارزشمند است .

 سپس علیلیان عضو مجمع خیرین مدرسه ساز استان با مهم دانستن کار و کمک خیرین از افتتاح دبستان شش کلاسه شهید بهشتی و دبیرستان شبانه روزی زرین دشت و دبستان دوکلاسه روستای مهتابی  در سال آینده خبرداد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه