پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: fkB48maI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۳:۰۵:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۷
فرماندار شهرستان سیروان در شورای آموزش وپرورش :

معلم در جامعه ی ما باید در بالاترین مرتبه قرارگیرد

دوازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سیروان با حضور اعضاء در سالن جلسات مدیر یت شهرستان برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سیروان، دوازدهمین  جلسه شورای آموزش پرورش شهرستان سیروان در روز سه شنبه 3 اسفند  ماه 95 ساعت 9 صبح به ریاست فرماندار در سالن جلسات مدیریت آموزش وپرورش برگزار گردید.

در ابتدای جلسه امان جمشیدی مدیر  آموزش و پرورش شهرستان ودبیر شورا ضمن خیر مقدم ، گزارشی از اجرای مصوبات جلسه قبل رابه اطلاع حاضران رساند و در خصوص دستورات جلسه دوازدهم: بحث وتبادل نظردر خصوص چگونگی برگزاری برنامه های هفته تربیت اسلامی، بحث وتبادل نظردر خصوص هفته درختکاری، بحث وتبادل نظر در خصوص جشن نیکوکاری، بحث وتبادل نظر درخصوص خدمات سفر و میهمانان نوروزی، بحث وتبادل نظر درخصوص نگهداری از اموال و فضاهای آموزشی درتعطیلات نوروزی توضیحاتی را بیان داشتند ودر ادامه اعضای حاضر به بیان نظرات خود پرداختند؛ و در پایان جلیلیان  فرماندار محترم و رئیس شورای آموزش و پرورش، در این جلسه گفت: در جامعه ی ما معلم باید در بالاترین مرتبه قرارگیرد.

فرماندارسیروان همچنین از شان بالای معلمان در جامعه سخن گفت و بیان کردندکه مردم جامعه ی  اسلامی ما به معلم به دید یک راهنمای تمام می نگرند و معلمان باید از این حیث به خود ببالند. در هرجا مشکلی پیش می آید حتما برای پادرمیانی از وجود معلم استفاده می شود و این نشان از شخصیت بالای معلمان درجامعه است .

ایشان در سخنان خود بازهم جلسات انجمن و اولیا را پل بسیار مستحکم بین خانواده ها و مدارس دانستند و گفتند: اگر نیاز باشد بنده با کمال میل در این جلسات شرکت خواهم کرد و این جلسات درآموزش و پرورش را بسیار مقدس وکارساز می دانم. جلیلیان همچنین اعلام کردکه شورای آموزش و پرورش در جلسات اخیرخود بسیارکارسازبوده و امیدوارم این روند همچنان تداوم داشته باشد. ف

رماندارسیروان با توجه به دستورات جلسه دوازدهم از تمام  اعضاخواستندکه بایدتدابیری اندیشیده شودکه در ایام نوروز مسافران با خاطره های ماندگارسیروان راترک کنند.و در مورد درختکاری  بایدتمام ادارات سطح شهرستان با هم همکاری لازم راداشته باشند و مخصوصا دانش آموزان را تشویق کنیم که هرکدام یک نهال بکارند و نگهداری کنند.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه