پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: pv0J4g8J      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۱:۴۱:۲۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۶

مجمع بزرگ خیرین مدرسه ساز شهرستان آبدانان برگزارشد

معاون توسعه و پشتیبانی استان: بدون کمک خیرین مدرسه ساز عملا در رسیدن به اهداف مقدس تعلیم و تربیت ناتوانیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روایط عمومی آموزش و پرورش شهرستان آبدانان، صفر رحمانی پور مدیرآموزش و پرورش این شهرستان در ابتدای مراسم با تقدیر از خیرین مدرسه ساز و ارائه گزارش مفصلی از اقدامات صورت گرفته با استفاده از مشارکت های مردمی افزود: بنا بر فرموده امام عظیم الشان که (همه کشور باید مدرسه شود) امروز وجود 650 هزار خیر و بهره برداری از 1100 مدرسه نشانه اهتمام خیرین جامعه به امرآموزش و پرورش است و در شهرستان آبدانان نیز با مشارکت بنیاد برکت و خیرین مدرسه ساز در ساخت دبستان سه کلاسه سیاهگل(315 میلیون)، دبیرستان مصطفی خمینی (672/500 میلیون تومان )، مجتمع شبانه روزی (1/828/000/000 تومان ) و دبستان شهید جوزی (320 میلیون)، دبستان معراج (50 میلون تومان ) گامهای عظیمی در این زمینه برداشته شده است.

وی افزود: علاوه براین اهدا 7  دستگاه کولرگازی به دبستان طلوع آب انار، حل مشکل راه  ورودی دبستان خیبر با اهدا زمین از طرف فردی خیر، تهیه سوخت برخی مدارس، اهدا پک آموزشی و... ازجمله مشارکت های خیرین عزیز شهرستان در مدرسه سازی است  که حقا و انصافا جای تقدیر دارد.

جمالی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل نیز از تحویل 8 باب دبستان در آبدانان خبرداد و افزود: از1/030/000/000 (یک میلیاردو سی میلیون تومان) اعتبار در نظرگرفته شده جهت نگهداری و تعمیر مدارس استان فقط 9 درصدآن محقق گردیده است وتنها در سال جاری 1/300/000/000 میلیون تومان جهت خرید تجهیزات سالن های ورزشی و خرید ملزومات پزشکی و درمانی و... در استان هزینه شده است. در واقع می توان گفت بدون کمک خیرین گرانقدر ما عملا نمی توانیم به اهداف مقدس آموزش و پرورش دست یابیم.

مجید عسکری فرماندارشهرستان نیز با تشریح  وضعیت فعلی پروژه های مدرسه سازی در شهرستان خدمات دولت تدبیر وامید به مناطق محروم را بسیار چشمگیر دانسته و خواهان مشارکت هرچه بیشتر مردم و خیرین عزیز در رفع مشکلات و کمبودهای مدارس شد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه