پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: Inosc9ty      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۱۰:۵۷:۰۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۰

اولین همایش کانون دانش آموختگان دبیرستان نمونه باقرالعلوم

مدیر واحد آموزشی نمونه باقرالعلوم گفت: به همت جمعی از فارغ التحصیلان، مسئولین و پیشکسوتان دبیرستان نمونه باقرالعلوم، اولین همایش کانون دانش آموختگان این واحد آموزشی در سالن کنفرانس هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روایط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایلام، به همت جمعی از فارغ التحصیلان، مسئولین و پیشکسوتان دبیرستان نمونه باقرالعلوم، اولین همایش کانون دانش آموختگان این واحد آموزشی در سالن کنفرانس هتل زاگرس شهر ایلام  برگزار شد. در این جلسه ابتدا محمد رضا بازدار مدیر واحد آموزشی نمونه باقرالعلوم ضمن قدر دانی از حضور پیشکسوتان، فارغ التحصیلان و مدعوین، از مهیا شدن بستر مناسب جهت استفاده از دانش، معلومات و تجربیات این واحد آموزشی خبر دادند.

در ادامه این جلسه عالی پور از پیشکسوتان و اساتید این دبیرستان با ابراز خرسندی از برگزاری چنین جلساتی با ذکر خاطراتی از گذشته و تلاش وکوشش دانش آموزان آن دوره ها با کمترین امکانات وکسب مدارج بالای علمی توسط آنان، تحرک بیشتر نسل حاضر  را خواستار شد وآنان را به استفاده ی بهینه از امکانات خوب کنونی تشویق نمودند.

ولد بیگی مدیر آموزش وپرورش شهرستان ایلام، سخنران دیگر این جلسه بود؛ ایشان تشکیل این کانون و برگزاری همایش را حرکتی مثبت و بالنده ارزیابی نمود و از وفاق و همدلی به عنوان سرمایه ی اجتماعی یاد کرده وآن را عامل رشد جامعه وخصوصا پیکره ی عظیم آموزش و پرورش دانستند.

وی هم چنین تغییر نگرش اولیاء و دانش آموزان به ساحت مقدس تعلیم و تربیت که همانا ساحت اعتقادی – عبادی وساحت علمی است را عاملی مهم در بالندگی وشکوفایی درخت تنومند دانش و ادب برشمرد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه