پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: iTEgUSnB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۳:۱۵:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۹
در سالن جلسات صورت گرفت

برگزاری یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چوار

یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چوار با حضور اعضای این شورا در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش چوار، یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش این منطقه در سالن جلسات اداره  با حضور اعضا و همچنین خیرین مدرسه ساز بخش چوار برگزار شد.

در این جلسه ابتدا علی قربانی رییس اداره آموزش و پرورش چوار و دبیر این شورا به تشریح دستور کار جلسه پرداخت ایشان همچنین فعالیت های صورت گرفته در راستای مصوبات جلسه قبل از جمله برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی22 بهمن را تبیین نمودند. 

در ادامه جلسه محسن قندی معاونت پشتیبانی و توسعه اداره از وضعیت اعتباری کسری ها، نیاز واقعی منطقه و اعتبار مورد نیاز بخش های عمرانی و جاری در سال آتی گزارشی ارائه کرد.

 چراغی بخشدار چوار نیز دیگر سخنران این جلسه بود ایشان ضمن تشکر از حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن از همه کسانی که در برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن تلاش کردند به ویژه رییس و کارکنان اداره آموزش و پرورش تقدیر و تشکر کردند.

 این جلسه با مصوباتی در خصوص برگزاری هفته درختکاری، برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس و همچنین برگزاری جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز پایان یافت.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه