پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 30      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ ۱۱:۰۰:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۶۷
اطلاعیه

ثبت نام در دوره های آموزشی ضمن خدمت مجازی

اطلاعیه : ثبت نام در دوره های آموزشی ضمن خدمت مجازی آثار شهید مطهری ( ره )

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در راستای اجرای مصوبات جلسه مورخ 15/10/95 کمیته اجرایی آموزش و توانمندسازی کارکنان استان و به منظور دانش افزایی و ارتقاء سطح علمی کارکنان و مدیران ، دو دوره آموزشی تخصصی با مشخصات زیر از مجموعه آثار استاد شهید مطهری ( ره ) به شیوه ی مجازی برای کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری سطح استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات زیر در  دوره ها ثبت نام نمایند . ضمناً بخشنامه اجرای دوره های مذکور به شماره 61/38533 مورخ 27/11/95 به کلیه ی شهرستان ها و مناطق تابعه ارسال شده است .

عناوین دوره ها :

الف ) آشنایی با اندیشه ها و افكار شهید مطهری در خصوص «آشنایی با قرآن (۱) با کد ۹۹۵۰۵۶۷۲ به مدت 10 ساعت

ب ) آشنایی با اندیشه ها و افكار شهید مطهری در خصوص « جهان بینی اسلامی (۲) - جهان بینی توحیدی با کد 99505671 به مدت 14 ساعت

توضیحات :

  1.  ثبت نام در دوره ها توسط فراگیر انجام می گیرد ، لذا می بایست هر یک از افراد متقاضی شرکت در دوره ها با درج کد پرسنلی و رمز خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ 06/12/95 به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان ( ltms ) به آدرسltms.medu.ir  قسمت ثبت نام دوره ها ، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ثبت نام نماید . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، امکان ثبت نام وجود ندارد .
  2. كلیه ی كاركنان آموزشی و اداری  با هر رشته ی شغلی و پست سازمانی می توانند در دوره ها شركت نمایند ( به شرطی كه قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند . )
  3.  با توجه به متفاوت بودن IP مراکز آزمون تعیین شده و برنامه ریزی مستقل هر شهرستان / منطقه ، تأکید می گردد افراد متقاضی صرفاً در کلاس مربوط به شهرستان / منطقه محل خدمت خود ، ثبت نام نمایند .
  4.  توضیحات تکمیلی و فایل منابع آموزشی طی اطلاعیه ای در تابلو اعلانات سامانه ltms درج شده است .
  5.  جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان / منطقه محل خدمت خود تماس حاصل فرمایید .

 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه