پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان ايلام
کدمطلب: 27      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۹:۴۵:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۲

یازدهمین جلسه شوراي آموزش و پرورش چرداول برگزار شد.

فرماندار چرداول: اقدامات آموزش و پرورش شهرستان قابل تقدير و تحسين است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و رورابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش چرداول، یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چرداول با دستور جلسه برنامه ریزی برای اجرای برنامه های هفته تربیت اسلامی، برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، همکاری و هماهنگی با اداره منابع طبیعی و محیط زیست جهت ایجاد فضای سبز در مدارس سطح شهرستان و طرح ابتکاری مدیریت شهرستان با عنوان طرح خشت تا بهشت جهت همکاری احاد مردم، فرهنگیان و مسئولین و خیرین عزیز برگزار گردید.

در ابتداي اين جلسه اولیایی مدير آموزش و پرورش گزارشي از عملكرد آموزش و پرورش و برنامه های اجرا شده در دهه مبارک فجر و افتتاح وکلنگ زنی واحدهای آموزشی در شهرستان ارائه داد.

مدير آموزش و پرورش چرداول در ادامه به خدمات رفاهي فرهنگيان اشاره كرد و تلاش در اين حوزه را وظيفه مسئولين آموزش و پرورش دانست.

در ادامه فرماندار چرداول و رئيس شوراي آموزش و پرورش، از اقدامات آموزش و پرورش شهرستان مخصوصا در برگزاری مراسمات دهه فجر و راهپیمایی روز 22 بهمن تقديرکرد و بر اجراي طرح هاي ابتكاری و نوين در سطح مدارس تاكيد داشت.

یگانه با اشاره به عملکرد بسیار موفق مدیر آموزش وپرورش در جذب خیرین وکمک های مردمی وکسب رتبه اول استان در سال گذشته بر همکاری گسترده ادارات و مردم برای برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز امسال تاکید نمود.

ایشان با اشاره به هفته درختکاری به همکاری ادارات مرتبط جهت درختکاری در مدارس تاکید کرد. در پايان اين جلسه و بعد از اظهار نظر اعضاي شورا در خصوص مسائل و مشكلات مدارس، مصوباتي پيرامون برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز،  هفته تربیت اسلامی درختکاری، به تصويب رسيد.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه